Статистика сайту

Создание сайтов

Головна

Літературне читання

Контрольна робота. Літературне читання

Поточна перевірка навички читання мовчки у 2 класах здійснюється в усній формі і має діагностичний характер, у 3-4 класах – в письмовій формі фронтально за показниками: спосіб, темп, розуміння прочитаного. Учні мають прочитати текст мовчки і письмово виконати завдання. Для цього вчитель пропонує їм узяти в руки олівці. Після слова вчителя «Старт», учні розпочинають читання тексту. Через три хвилини вчитель говорить «Фініш» і учні ставлять олівцем крапку над словом, на якому зупинились. Далі учні дочитують текст і виконують запропоновані завдання.

Обсяг текстів у 2 класі – 170-230 слів; у 3 класі – 250-310 слів, у 4 класі – 330-390 слів.

Детальніше...

 

Контрольна робота №2 з літературного читання. 4 клас

Контрольна робота №2 з літературного читання (перевірка навички читання мовчки)
учня (учениці) 4 класу
………………………………………………………..

Детальніше...

 

Друг. Текст

ДРУГ. (Скорочено)
На день народження Андрійкові подарували велосипед. Ну точнісінько такий самий, який вони з батьком напередодні розглядали в універмазі. Тільки тоді Андрійко й гадки не мав, що то вони насправді вибирали. Після оглядин він неохоче притулив велосипед до купи інших, зітхнув і всю дорогу мовчав - так шкода було розлучатися зі срібнорогим красенем.
І ось велосипед став перед своїм господарем. Як мухи на мед, злетілись у дворі дітлахи подивитися на новий Андрійків велосипед. Нарешті він неквапливо вмостився на сидінні й закружляв по подвір'ю. Під'їхав до хлопців і пружно зіскочив.

Детальніше...