Головна Уроки Математика

Математика

Математика. 1 клас. Число 8. Цифра 8. Склад числа 8

Мета:  Познайомити учнів з числом і цифрою 8. Повторити і закріпити навички рахунку в межах 7. Розвивати логічне мислення, мову, творчі здібності. Збагачувати знання про навколишній світ.  Виховувати пізнавальний інтерес до предмету математики.
Обладнання: картки з цифрами, лічильний матеріал, геометричний матеріал, слайди для вивчення складу числа 8.

Детальніше...

 

Математика. 1 клас. Число і цифра 8. Склад числа 8. Додавання чисел за допомогою числового променя

Мета: ознайомити учнів із числом і цифрою 8, пояснити утворення числа 8, з'ясувати, з яких менших чисел складається число 8, вправляти в лічбі на числовому відрізку.
Обладнання: картки з цифрами, лічильний матеріал, геометричний матеріал, слайди для вивчення складу числа 8.

Детальніше...

 

Математика. 1 клас. Перетин прямих. Позначення точок і відрізків буквами. Порівняння довжин відрізків

МЕТА: формувати поняття «пряма», «відрізок», «точка»; вчити порівнювати відрізки «на око»; закріпити знання складу чисел 6,7; вправляти у розв’язанні прикладів на додавання; розвивати просторову уяву, логічне мислення; виховувати точність, акуратність у виконанні креслення.
Обладнання: проектор, картки  для гри «Поле чудес», картки для роботи у парах змінного складу.

Детальніше...

 

Математика. 1 клас. Число і цифра 7. Порівняння предметних множин за кількістю елементів. Додавання чисел у межах 7 за допомогою числового променя та на основі складу чисел

Мета. Ознайомити учнів з числом і цифрою 7. Вчити писати цифру 7. Вчити зіставляти цифру ті число, число і кількість предметів сукупності. Виробляти вміння порівнювати предметні множини за кількістю їх елементів. Закріплювати знання про склад числа. Виробляти вміння додавати і віднімати числа в межах 7 за допомогою числового променя та на основі складу. Розвивати логічне мислення, увагу, спостережливість. Виховувати позитивне ставлення до предмета.

Детальніше...

 

Таблиця множення числа 9. Розв’язування задач і виразів. Знаходження периметра трикутника

Мета: повторити прийом складання таблиці множення, формувати вміння розв’язувати приклади і задачі на основі знань таблиці множення, закріпити вміння знаходити периметр трикутника.
Обладнання: таблиця множення, малюнки і схеми.

Детальніше...

 
Більше статтей...