Головна Виховний захід

Виховний захід

Сценарій до 8 березня

СВЯТКОВА ТЕЛЕПРОГРАМА
На сцені праворуч стоїть стіл, за яким весь час сидять ведучі. Зліва - інший столик. Звучать позивні телеканалу "3-Б".

Ведуча: Доброго дня, шановні телеглядачі.
 Ми раді вітати вас на каналі "3 –Б ".

Ведучий: Сьогодні, коли вся країна готується зустріти світле свято весни, коли всі вітають матерів, бабусь, сестер і подруг, наш канал дарує вам, дорогі телеглядачі, велику святкову програму.

Ведуча: І першими вас поспішають привітати провідні та переможці проекту "Стань зіркою".
На сцену виходять ведучі й учасники проекту "Стань зіркою".

Ведуча "Стань зіркою": Дорогі телеглядачі! У пошуках талантів ми об'їхали дві тисячі п'ятсот шістдесят чотири школи України, в п'ятдесяти містах, ста п'ятдесяти селах, чотирьох областях.
Замовкає, в очікуванні дивиться на Ведучого "Стань зіркою". Той мовчить,  штовхає його.

Ведучий "Стань зіркою": Ах, вибачте. Я погано чую. І не дивно! Ми вислухали 33 учасники проекту, які співали, вили, пищали і кричали на протязі 5 годин.

Ведуча "Стань зіркою": Але наші зусилля не пропали дарма! Ми змогли знайти кращих з кращих!
Ведучий "Стань зіркою": І зараз перед вами виступлять переможці нашого конкурсу, учасники нової групи Зовсім інші правила!  
 співають.

Ведучий: Ну що ж, побажаємо новій групі "Зовсім інші правила" внести гідний внесок у сучасну українську культуру.

Ведуча: А про те, що ще відбувається в культурному житті країни, ми дізнаємося зі спеціального святкового випуску "Новин культури".
За маленький столик всідається диктор "Новин культури".

Диктор "Новин культури": Шановні телеглядачі! Середина травня 2012 ознаменувалася великою подією в галузі культури. Третій клас Б Гімназії № 3 здійснив похід в краєзнавчий музей. Попутно, в автобусі, учням вдалося гучними криками радості від майбутньої зустрічі з музейними рідкостями пропагують рекордне число пасажирів. У тисняві, вміло організованою школярами, отдавлено 15 ніг пасажирів. По дорозі до музею виміряна глибина трьох калюж. У музеї юні любителі історії рідного краю ретельно витерли своїми тілами весь пил століть, що накопичилася на експонатах. У гардеробі школярі з неповторним артистизмом представили перед очима здивованих працівників музею сцену розграбування міста полчищами татаро-монгольських загарбників. В цілому, екскурсія пройшла на високому культурному рівні, жертв і великих руйнувань вдалося уникнути. Всього вам доброго!

Ведучий: А тепер - час реклами на "3 – Б".

Рекламний кліп "Маленька Фея". На сцені дівчинка в костюмі 18 століть варто завмерши (як старовинна картина). Під "Вальс квітів" Чайковського з'являється Фея, танцює і обприскує "картину" паличкою з флакона парфумів "Маленька Фея". Дівчинка оживає і танцює падеграс. У середині текст: "Косметика" Маленька Фея "пожвавить навіть спокійну дитину! Потім картина знову" застигає ", а Фея йде, танцюючи.

Ведуча: Напередодні жіночого дня ми вітаємо насамперед наших матусь. Найбільше щастя матері - це здорові, розумні, красиві, талановиті діти. Такі, як учасники нашої наступної передачі, лауреати конкурсу "Нові імена".
На сцену виходить ведуча програми "Нові імена".

Ведуча "Нові імена": Дорогі телеглядачі! Сьогодні ви маєте можливість побачити і почути не просто обдарованих, але по - справжньому талановитих дітей. На сцену запрошується переможниця конкурсу "Нові імена" Карина.
Карина грає на скрипці.
Ведуча програми "Нові імена": Наша земля багата не тільки музичними талантами. Виступає лауреат конкурсу "Нові імена" в номінації "Художнє читання"!
читає розповідь.
Ведуча програми "Нові імена": І завершить наш сьогоднішній концерт ще один переможець конкурсу художнього читання.
 читає вірш.
Ведуча: Час реклами на "3 – Б ".

Реклама соку "Моя сім'я" ("Ти ж лопнеш, дитинко!").

Ведуча: На адресу нашого каналу приходить безліч листів, автори яких просять нас повторити особливо запам'яталися випуски улюблених передач. Ми з радістю виконаємо ваше бажання! Думаю, кожному телеглядачу буде приємна ще одна зустріч з Максимом Галкіним і передачею "Хто хоче стати мільйонером?".
За інший столик всідається Максим Галкін і учасниця гри.
Максим: Отже, представляю вам нову учасницю нашої гри. Гортензія Оклахомова, мешканка Херсона, дизайнер. Чи знайомі Ви з правилами нашої гри?

Учасниця: Так.

Максим: Тоді не будемо втрачати час. Перше питання: Як закінчується російське прислів'я: "Сім разів відміряй ...": Один раз приший, один раз відірви, один раз відкуси, один раз відріж.

Учасниця: Так ... Будемо міркувати логічно. Що можна відмірювати?

Максим: Дійсно, що? Учасниця: Ну, наприклад, що-небудь смачне. Тоді відповідь - один раз відкуси. Ви даєте відповідь?

Учасниця: Так.

Максим: Це Ваш остаточну відповідь?

Учасниця: А що, неправильно?

Максим: Я не знаю. Я б одним укусом не обмежився.

Учасниця: Тоді я беру підказку комп'ютера.

Максим: Нехай комп'ютер прибере два невірних відповіді ... Так, залишилися відповіді "Один раз відріж" і "Один раз відкуси". Який з них Ви вважаєте вірним.

Учасниця: Один раз відріж. Все. Це мій остаточну відповідь. Я згадала - моя бабуся була хірургом і завжди говорила, що перед операціями згадувала цю приказку.

Максим: Ну що ж, Ваша відповідь прийнятий. Російське прислів'я говорить: "Сім разів відміряй, один раз ... відріж", правильно! Переходимо до наступного питання. Скільки літер в слові "щоб": дві, три, чотири, п'ять.

Учасниця: Які Ви важкі питання задаєте, Максим. Так, будемо міркувати логічно. Ну, не дві, це точно. І не п'ять. Залишається дві відповіді.

Максим: Залізна логіка.

Учасниця: Але, щоб відповісти правильно, потрібно знати, як пишеться це слово. Як же воно пишеться?

Максим: Ну, не буду питати, що у вас у школі було по українській мові. Може, скористаємося допомогою залу?

Учасниця: Так, давайте попросимо зал.

Максим: А поки глядачі у залі відповідають на питання, вип'ємо сік "Садочок" Отже, 49 відсотків вважають, що в слові "щоб" три букви, 49 - "Чотири", і по одному відсотку вважають, що в цьому слові дві літери і п'ять букв.

Учасниця: Я вибираю відповідь "три". Три букви.

Максим: Але чому ж три?

Учасниця: Я думаю, що це щасливе число. Адже в школі з української мови у мене була трійка.

Максим: І Ви праві! Наступне питання: "Хто автор книг про Гаррі Поттера": Олександр Сергійович Пушкін, Джоан Роулінг, Петро Ілліч Чайковський, брати Грімм. Ви читали книги про Гаррі Поттера?

Учасниця: Звичайно, читала. Тільки автора забула. Я хочу зателефонувати другу Андрію . Він все книги про Гаррі Поттера читав.

Максим: Добре, дзвонимо одному.

Андрій: Алло!

Максим: Здравствуйте, Андрій! Вас турбує гра "Хто хоче стати мільйонером?" І я, Максим Галкін!

Андрій: Дуже приємно.

Максим: Ви можете допомогти вашій подрузі Гортензії Оклахомовой виграти мільйон. Ви готові?

Андрій: Готовий!

Максим: Будь ласка, Гортензія!

Учасниця: Андрій, хто написав книги про Гаррі Поттера?

Андрій: Джоан Роулінг!

Учасниця: Ти впевнений?

Андрій: Так, так!

Максим: Ваша відповідь!

Учасниця: Я погоджуся з Андрієм. Хоча мені, чомусь, більше знайоме ім'я "Олександр Сергійович Пушкін". Та й цей, Петро Ілліч Чайковський, теж відомий письменник. Він про цю, "Муху-стрекотуху" ще вигадав. Але я друзям довіряю більше, ніж собі. Раз Андрій каже - Джоан, значить, Джоан.

Максим: Відповідь прийнята, а чи вірна вона, ми дізнаємося після реклами на "3 –Б ".

Реклама "Веселий Молочник". Молочник підбігає до столика, наспівуючи пісеньку. До нього підходить хлопчик. "Ммм ..." "Молочка?" "Ммм ..." "кефірчик?" "Ммм ..." "сирком?" "Ммм ... молочник, гроші давай!"

Ведуча: Ми зупинилися на невеликому фрагменті передачі "Хто хоче стати мільйонером?", Але впевнені, що  Гортензія Оклахомова, завдяки своїм глибоким знанням, змогла виграти мільйон. А ось учасники нашої наступної передачі отримали завдяки своїм талантам не менший приз - визнання і любов мільйонів телеглядачів.

Ведучий: Дивіться передачу "Танцюють всі".
На сцену виходять ведучі передачі "Танцюють всі".

Ведучий передачі "Танцюють всі": ти пам'ятаєш, який у нас сьогодні хвилюючий день?

Ведуча передачі: Звичайно,! Адже сьогодні перед нами виступлять переможці танцювального конкурсу!
Танцює ...

Ведучий: Наш канал "3 - Б" ще зовсім молодий, йому нелегко деколи витримувати конкуренцію з іншими, більш відомими каналами. Але ми впевнені, що переможемо в цій нелегкій боротьбі.

Ведуча: Один з наших конкурентів не так давно демонстрував проект "Останній герой". Але тільки ми знаємо, що насправді відбувалося за кадром, на безлюдному острові в далекому океані. У нашому розпорядженні є унікальні кадри, які відкриють очі надмірно довірливим телеглядачам і пояснять, чому організаторам цього проекту таки доводилося видавати учасникам їжу.
Музика. На сцену виходять дві дівчинки і два хлопчики. Дівчатка сідають на край сцени, хлопчики ззаду роблять вигляд, що когось ловлять.

1-а дівчинка: А ти щоб зараз з'їла?
2-я дівчинка: Я б все зараз з'їла. Навіть манну кашу.

1-а дівчинка: Ні, ну які все-таки безсовісні ці організатори. Хоч би трішки їжі дали. Живіт адже від голоду болить, сил немає.
2-я дівчинка: Слухай, а що це наші хлопчики там роблять?
1-а дівчинка: Всі кого-небудь зловити намагаються. Пам'ятаєш ту щура, що вони минулого разу нам згодували?
2-я дівчинка: Так, смакота ...
Хлопчики: Тримай його, тримай! Зловив!
Всі збиваються в купку і розглядають щось.
1-а дівчинка: Ух ти, красавчик!
2-я дівчинка: жирненькі, мабуть!
1-й хлопчик: Тільки боляче маленький.
2-й хлопчик: Ось! (Піднімає за лапку таргана).

За куліс виходить Ведучий "Останнього героя".
Ведучий "ПГ": Добрий день! Чи готові ви до наступних змагань?
2-я дівчинка: О, з'явився!
1-а дівчинка: Зараз знову зі своїми змаганнями пристане. Навіть таргана з'їсти не дадуть!
1-й хлопчик: Самі-то кожен день триразове харчування мають!
2-й хлопчик: Це точно! Он який вгодований! Не те, що наш нещасний тарган!
1-а дівчинка: Вгодований! Гарненький!
Учасники, облизуючись, починають оточувати Ведучого.
Ведучий: Гей, ви чого? Що це ви так жадібно на мене дивитеся? Постійте! Постійте! Мені прийшла в голову нова ідея! Сьогодні у нас день сюрпризів! Кожен учасник отримує по три кілограми рису і по дві живих курки!
Всі учасники: Ура! Хай живе "Останній герой"! Музика.

Ведуча: На жаль, наш ефір  закінчується!

Ведучий: Навіть наш, святковий!

 Ведуча: З останнім випуском новин вас познайомлять наші диктори.

 1-й диктор: Дорогі телеглядачі! Дорогі наші мами, бабусі, тітки, сестри, подруги і однокласниці! Дорогі наші вчителі! Ми сердечно вітаємо вас з днем 8 березня і бажаємо вам гарного настрою, який завжди радий подарувати вам телеканал "3 - Б".
Всі учасники під музику виходять на сцену і співають.