Чи корисно пити воду з лимоном

Rating 5 (1 Votes)

Як вода з лимоном може допомогти нашому організму?


Своїм професійним думкою поділився німецький лікар-карділог, професор Дітріх Гренемейер.


Так, фахівець вважає, що вживання води з лимоном сприяє захисту від серцевих нападів і пошкодження судин, а також загальної втоми.

Лимон, звичайно, хоч і кислий продукт, але досить добре бореться з закислением в організмі. Такі небезпечні процеси, як правило, виникають через зловживання спиртних напоїв, солодких продуктів і м'яса. Закислення відбивається на шкірних поверхнях, кісткової і хрящової тканин.


Спеціаліст Дітріх Гренемейер зазначає: щоб не дозволити розвиватися таким шкідливим процесам в організмі, потрібно перед їжею випивати склянку води зі скибочкою лимона.


Завдяки високому вмісту в лимонах вітаміну С, вживання цього фрукта дає можливість імунітету боротися з вірусами і бактеріями. Серед плюсів можна відзначити, благотворний вплив на стінки судин і зниження ризику виникнення серцевого нападу.


Вода з лимоном сприяє очищенню печінки і нирок, а також виведенню шлаків з організму. Завдяки вмісту в лимоні калію, прийом лимонної води покращує роботу мозку, а також нормалізує стан центральної нервової системи.

Be the first to comment