Фінансовий гороскоп 2021

Rating 5 (1 Votes)

Фінансовий гороскоп на Новий рік


Точний гороскоп кар'єри і грошей на 2021 рік. Кого чекає вражаюче спадок чи виграш, а кому доведеться наполегливо працювати для фінансового благополуччя.


Наступний 365-денний період буде присвячений всім, хто трудиться. Адже Золотий (або Металевий) Бик - майбутній покровитель року - не такий, як його родичі. За східним календарем прийнято вважати, що існують різні типи Биков. Це - Дерев'яний, Вогняний, Земляний, Золотий / Металевий і Водяний. Кожен з них має свої якостями. Найближчий з минулих років Бика, наприклад, проходив під знаком Земляного тварини. Мова про 2009-м. Той парнокопитних мав чесністю, розсудливістю і сильним почуттям відповідальності. А працьовитий, активний, популярний та використаної Золотий перш пройшов в 1961-му. Тепер він повертається.


Якісний праця повинна бути добре винагороджений. Що ж нам покаже грошовий гороскоп на 2021 рік - відповідь нижче.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Овна (21.03-19.04)
Суперечливі Овни вміють і заробляти, і заощаджувати. Вельми цілеспрямований знак, коли мова йде про добування грошей, але імпульсивний. Якщо Щур нинішнього року до Овнам проявляла поблажливість, то Бик буде суворіше. Гороскоп грошей на 2021 рік стане для вас успішним, якщо буде дисципліна і планування. З великими угодами, що стосуються нерухомості і позик, краще почекати. Але в той же час справа, яким ви досі не займалися, може принести хороші плоди.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Тільця (20.04-20.05)
Тельцям варто себе знову повчити доводити до розуму розпочаті справи. Ви - спритні підприємці, що володіють гостротою розуму, але от якби більше завзяття та терпіння. Вам варто зосередитися на угодах і накопиченні капіталу. Найкраще це буде робити влітку. І від грошового панібратства бажано відмовитися: угоди з несерйозними друзями і родичами можуть вам потім ще довго про себе нагадувати (в поганому сенсі).


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Близнюків (21.05-21.06)
Панікери Близнюки в бізнесі постійно в напрузі. Постарайтеся позбутися від цього. Холоднокровність дозволить не пропустити важливі моменти та й не зірватися в складні періоди. При цьому не намагайтеся перестрибнути через себе. Прибуток принесе помірне, але цілеспрямований рух в правильному напрямку. Варто звернути увагу і на додаткові джерела доходу. Мільярдами в новому році вас обнадіювати не варто, але стабільний і хороше фінансування без паніки забезпечено.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Рака (22.06-22.07)

Економності та обережності Раку не позичати. Бикові такий підхід дуже подобається, тому прийдешній 2021-й буде для вас успішним. Це стосується як інвестицій, так і кількості вдалих покупок, будови та ремонту. Але сильно поднажімать на заробляння не варто. Відповідайте того, що любить Золотий Бик - завзятості без необачних дій.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Лева (23.07-22.08)
Лев любить жити в стилі "дорого і багато". Новий рік не стане винятком для його фінансового благополуччя. Нова справа, кар'єрне зростання, дорога покупка або подорож - все це чекає Львів у 2021-му. Але ось з ризиками і вкладеннями йому потрібно бути обережніше.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Діви (23.08-22.09)
Під цим знаком народилося безліч багатіїв. Їх фінансовий успіх пояснюється раціональністю та системністю. Діви вміють торгуватися, домовитися, відкладати і примножувати капітал. Ще одна їх відмінна риса - не виставляти на показ своє майно. Бикові це до вподоби. Він буде супроводжувати дів. Можливі навіть дуже прибуткові досягнення в кінці літа.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Терезів (23.09-22.10)

Представники цього знака вміють імітувати багатство. Завжди складно оцінити їх фінансові можливості. Мають щирою щедрістю, з чим їм варто бути обережними і більш жорсткими в 2021-м. У новому році їм буде допомагати інтуїція.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Скорпіона (23.10-21.11)
Скорпіони - теж мастаки в бізнесі. Вони не збирають, а постійно задіюють зароблене в нові проекти. Але їм не варто бути занадто самовпевненими і ризикувати величезними грошима.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Стрільця (22.11-21.12)

Стрільцям в новому році бажано зосередитися на інноваціях і чимось свіжому. Такі проекти можуть їх швидко збагатити. Не варто тільки поспішати зі справами. На допомогу представникам знака - складання планів, уточнення бюджету, відстеження тенденцій ринку. Не зайвим буде відмова від надмірних витрат.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Козерога (22.12-19.01)
Козероги відомі трудоголізмом. Але в новому році їм варто звернути увагу на те, що вони відкладали в довгу шухляду. Подбайте про відпочинок, оздоровлення, купівлі чогось для себе. Ваша енергійність не дозволить вам застоятися. Але не займайтеся марнотратством. Гроші, згенеровані в 2021-м, стануть основою прибуткових капіталовкладень в наступному 365-денному циклі.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Водолія (20.01-18.02)
Водолії вміють спілкуватися з людьми, що відображається на їхньому добробуті. Саме на спільну діяльність йому і варто ставити в новому році. Можливо, деякі проекти потрібно буде скоригувати по ходу справи, не сприймайте це як проблему. Будьте уважні: на вашому шляху з'явиться кілька людей, з якими ви зможете налаштувати прибутковий бізнес.


Гороскоп кар'єри на 2021 рік для Риб (19.02-20.03)

Риби, нехай це не прозвучить банально, будуть як в воді. По-перше, їм може дістатися солідну спадщину. По-друге, перспективи Риб в 2021-м будуть просто зашкалювати. Не відмовляйтеся від можливостей і пропозицій. Але візьміть за правило: обговорювати і ще раз обговорювати все з людьми навколо. Так ви допоможете іншим, а ті будуть вдячні вам.

Be the first to comment