Голубовська відповіла на пропозицію не лікувати українців без щеплення

Rating 5 (1 Votes)

Заслужений лікар України Ольга Голубовська відповіла на пропозицію деяких своїх колег не лікувати українців, які не були щеплені від COVID-19. Вона закликає "залишатися людьми", йдеться на сторінці медика у Facebook.

 

Так, Голубовська зазначила, що згідно з Женевською конвенцією 1949 року навіть поранених та хворих людей підбирають під час воєн, надаючи їм необхідну медичну допомогу. Крім того, в Україні існує стаття, яка передбачає відповідальність за відмову надавати допомогу.

 

"Ви подумали про те, як це читати і траплятися тим пацієнтам, які зараз тяжко хворіють. Від лікарів!", - написала вона.

 

Лікар-інфекціоніст заявила, що коронавірус можуть заразитися і померти не тільки ті, хто не робив щеплення. Вакциновані частіше вмирають, якщо вони старші 50 років.

 

"У міру зростання вакцинованих осіб, у реанімаціях у нас лежатимуть 98% вакцинованих людей. Як у країнах з високим рівнем вакцинації. Тільки загальна їх кількість була б меншою, якби правильно була спочатку організована компанія з вакцинації", - додала медик.

 

Вона також вважає, що через скупчення людей у ​​пунктах щеплення та транспорті захворюваність в Україні може зрости. З цієї причини вона закликає і лікарів, і пацієнтів пам'ятати, що розпочате вчасно лікування рятує життя та запобігає тяжким наслідкам.

 

"Вакцинуйтеся, хто не встиг... І так, давайте залишатись людьми... Мені соромно за тих людей, особливо колег, які, прагнучи бути в тренді або з якихось інших причин, опускаються до подібних заяв", - додала Голубовська.

 

За її словами, це заклики "до вбивства" та "поділу" громадян на "правильних і менш правильних".

Be the first to comment