Кабмін хоче застрахувати вчителів-пенсіонерів і школярів

Rating 5 (1 Votes)

Кабінет міністрів і Міністерство освіти планують застрахувати вчителів і школярів, які працюють і навчаються в умовах епідемії коронавируса.
   
Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

 

Під час шоу ведуча задала чолі МОН питання з приводу того, чи буде держава якимось чином страхувати працівників навчальних закладів, оскільки багато хто з них - люди похилого віку, які перебувають в зоні ризику.

 

Шкарлет повідомив, що 7 страхових компаній звернулися до Кабміну з пропозиціями зі страхування і не тільки вчителів, але і школярів.

 

"До Міністерство освіти, до Кабміну є пропозиція від групи першої сімки страхових компаній України про можливість підписання меморандуму з Міністерством освіти і науки щодо певних програм страхування не тільки пенсіонерів, а й дітей. Зараз йде діалог в цьому напрямку ", - сказав т.в.о. міністра.

 

Шкарлет сподівається, що меморандум про співпрацю підпишуть найближчим часом.

 

26 серпня у Міністерстві охорони здоров'я України опублікували повні оновлені вимоги для навчання в школах з 1 вересня в умовах епідемії коронавируса і карантину. 

Згідно з правилами, вхід в приміщення навчальних закладів буде можливий тільки при наявності захисної маски або респіратора. Персонал навчального закладу допускається до роботи за наявності маски, респіратора або захисного щитка і після безконтактної термометрії.

 

МОН не виділяла кошти на забезпечення шкіл засобами захисту і антисептиками.

Джерело

Be the first to comment