Карантин діє до 28 лютого: Ляшко пояснив, що чекає українців

Rating 5 (1 Votes)

Карантин буде діяти в Україні до 28 лютого. Що чекає людей далі і чи повернуть карантинні зони, розповів головний санлікар і заступник голови МОЗ Віктор Ляшко.


Так, МОЗ планує повернути карантинні зони, проте в оновленому вигляді. Постанова вже вивчає Кабмін, розповів Ляшко.


Згідно з документом, Україна буде поділена на чотири зони за рівнем епідеміологічної небезпеки - червона, оранжева, жовта або зелена. Постанова буде прийнято до 18 лютого.


Заступник голови МОЗ пояснив, що при зеленій зоні українцям лише потрібно носити захисні маски. І то, за умови, що це необхідно. Інші карантинні обмеження будуть скасовані. У жовтій зоні розважальні заклади і заклади громадського харчування зможуть працювати до 00:00. А в червоній зоні карантинні обмеження будуть сильними.


Її будуть вводити в тому випадку, якщо в області протягом 3 днів будуть спостерігатися мінімум два пункти зі створеного владою епідеміологічного списку. Помаранчевої зони введуть, якщо на протязі тижня в регіоні буде спостерігатися хоча б один показник зі списку.


За словами Ляшка, додаткових обмежень при помаранчевої зоні не буде. Вона спрямована на запобігання епідеміологічної небезпеки.

Be the first to comment