Карантинні правила для шкіл можуть поміняти за день до 1 вересня

Rating 5 (1 Votes)

Навчання в школах має розпочатися 1 вересня у всіх населених пунктах, які не належать до «червоної» карантинній зоні. Однак як саме буде проходити навчання - до сих пір незрозуміло.


Постанова, в якому перераховані правила роботи шкіл на період карантину, Міністерство охорони здоров'я опублікувало тільки 22 серпня. Через кілька днів представники Кабміну пояснили, що мають на увазі нові правила. Однак і їх ще можуть поміняти. Фінальну версію документа планують затвердити 30-31 серпня. Про це пише «РБК-Україна» з посиланням на представника в Кабміні.


Саме цей документ відправлять в управління освіти в регіонах. Таким чином, школи отримають фінальні протоколи в кращому випадку 31 серпня.


Зміни, які планують внести, можуть стосуватися дистанційного навчання. Крім того, в документі планують передбачити розміщення в школах виборчих комісій під час проведення місцевих виборів.


Є ймовірність, що в фінальному варіанті документа з рекомендаціями роботи для шкіл буде прописано, що навчальні заклади повинні будуть переривати навчання на кілька днів - поки будуть працювати виборчі комісії.


Як писав «Ракурс», під час брифінгу 28 серпня міністр охорони здоров'я України Максим Степанов детально пояснив, як будуть працювати школи в умовах Коронавірусние карантину. Зокрема, він розповів про зміни в розкладі учнів, нововведення в харчуванні і перевезення шкільними автобусами.

Be the first to comment