Коли почнеться навчання в школах і вузах

Rating 5 (1 Votes)

Для школярів навчання розпочнеться з 1 вересня


В Україні через епідемію коронавируса змістилися терміни початку нового семестру навчання, але тільки для деяких груп учнів. Коли почнеться новий навчальний семестр і в якому форматі він буде - читайте нижче.


Як повідомляється, навчання у вищих навчальних закладах розпочнеться з 1 вересня для старших курсів і з 15-го для першокурсників бакалаврату та магістратури. Але, в разі необхідності, установа вищої освіти може самостійно прийняти рішення про початок навчального процесу з будь-якої дати.


Варто також відзначити, що з 1 вересня школи будуть працювати, спираючись на те, в якій зоні знаходиться навчальний заклад.


Навчання розпочнеться в школах "зеленої", "жовтої" та "помаранчевої" зон. Учні з "червоної" зони отримуватимуть знання дистанційно.


За правилами, перед початком навчання, всі школярі зобов'язані пройти обов'язковий медичний огляд. У кожній віковій категорії є свій список обов'язкових лікарів і обстежень. В обов'язковому порядку плановий медичний огляд повинні пройти першокласники.

Джерело

Be the first to comment