Ляшко повідомив, що робити тим педагогам, яким не можна вакцинуватися

Rating 4.67 (3 Votes)

Починаючи з наступного місяця всіх невакцинованих вчителів будуть відстороняти від роботи без збереження заробітної плати.

 

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко пояснив, що робити педагогам, які мають протипоказання до вакцинації від коронавируса.

 

Про це він розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.

 

Він нагадав, що вакцинація для працівників освітніх установ є обов'язковою. Ті ж з них, які не побажають робити щеплення будуть відсторонені від роботи без збереження зарплати вже з листопада.

 

"Так, в наказі йдеться про обов'язковість вакцинації для цієї категорії працівників, крім обґрунтованих медичних протипоказань, коли не можна робити щеплення за станом здоров'я. Повірте, це невеликий відсоток людей - це 3-4% всього. Це сформований, можливо, такий міф про те , що багатьом людям не можна вакцинуватися ", - сказав міністр.

 

За його словами, надання довідок про наявність протипоказань буде під суворим контролем.

 

"Зараз ми все робимо для того, щоб запобігти будь-яким підробки. Це буде в електронній системі охорони здоров'я. І довідка так само буде видаватися, як і COVID-сертифікат. Лікар, який видає цю довідку, буде робити медичну запис в електронній системі. І цю медичну запис можна спокійно відстежити, чому конкретній людині дана довідка про медичне відведення, якщо раніше, наприклад, не було записів про таку хворобу в історії хвороби, яка ведеться в електронному вигляді ", - поінформував Ляшко.

Be the first to comment