Любовний гороскоп 2021

Rating 5 (1 Votes)

Любовний гороскоп на Новий рік


Гороскоп на любов у 2021 році підкаже, кого з знаків зодіаку чекають справжні романтичні стосунки. Також ви дізнаєтеся, хто, можливо, укладе шлюб, а також кого чекають швидкоплинні інтрижки.

Любовний гороскоп 2021: Кого чекають інтрижки, а кого весілля
Коріння слова "Зодіак" тягнуться від грецької мови, в якому zōdiakos kyklos означає "коло з тварин"

Стільки пісень написано про любов, але все одно їх продовжують писати. Темою пронизані фільми, скульптури, картини, архітектура і взагалі все людське життя. Хоча багато хто і вважає, що любов - не що інше, як хімічна реакція організму. Тим же, хто не відмовляється приймати це почуття, пропонуємо почитати гороскоп любові 2021 року.


Овен (21 березня - 20 квітня)

У новому 2021 році любовні взаємини цього знака будуть насиченими. Овнів чекає чекають привіти з минулого - визнання в любові від тих, хто багато років був поруч, але ніколи не розповідав про свої почуття. Від серйозних стосунків їм не варто відхрещуватися, адже в цьому році Овни можуть знайти вірного супутника життя. Весілля їх чекають ближче до літа-осені.


Телець (21 квітня - 21 травня)
Тельці в рік Бика зміцнять свої романтичні узи. Стосується це і сімейним парам. В 2021-м Тельцям (особливо жіночої статі) захочеться кардинально змінити зовнішній вигляд. Зміна кольору волосся і ультракоротких стрижка - вам буде дозволено все. Навколишні помітять і оцінять новий стиль, так що чекайте того, що ви будете в центрі уваги.


Близнюки (22 травня - 21 червня)
Близнюкам не уникнути в році Золотого Бика змін в особистому житті. Але це можуть бути як розставання, так і зустрічі. І ініціатива в більшості випадків буде виходити не від представників цього знака. Близнюки схильні до чесності у відносинах. Бажання її добитися від партнера може розкрити глибоке і таємне. Не завжди приємне. Але в підсумку це допоможе істинно люблячим примиритися.


Рак (22 червня - 22 липня)
Раків в новому році чекає безліч любовних пропозицій. Але не поспішайте розпорошуватися на всіх, адже в основному це будуть скороминущі інтрижки. Вам, правда, буде здаватися, що це не так. Якщо бажаєте міцних відносин і відчуваєте любов, поспостерігайте за партнером. Дійсно люблячих не відлякає то, що ви бажаєте почекати з переходом на більш серйозний рівень відносин.


Лев (23 липня - 21 серпня)
Спраглих постійного веселощів і вечірок Львів чекають любовні випробування. Представникам цього знака варто бути більш спокійними в плані залицянь. Не варто надто вимагати від того, кого любите, проявів взаємності, це може налякати партнера. А ось проявлена ніжність і уважність вам окупиться сповна.


Діва (22 серпня - 23 вересня)
Діва - знак, який розташований до любові в рік будь-якої тварини. Їм завжди цікавіше чуттєва складова: Діви хочуть бути з тими, кого дійсно люблять. І в цьому сімейний і стабільний Бик буде їм допомагати. Але Дівам варто пам'ятати, що перший крок часто повинні зробити саме вони. Це стосується як чоловіків, так і жінок.


Терези (24 вересня - 23 жовтня)
В 2021-му Ваги нарешті припинять вибирати, як це помічали за собою в 2020-м. Їх чекають як періоди повного спокою, так і екстремальний напруга емоцій. Але ні те, ні інше не вплине на міцні сімейні відносини. Подружжя чекають романтичні поїздки, які відбудуться ближче до осені. А тим, кому тільки належить зустріти того / ту єдину, варто зменшити свої ревнощі.


Скорпіон (24 жовтня - 23 листопада)
У скорпіонів романтики в новому році буде не так багато, як вони того бажають. Але їм будуть зустрічатися дійсно люблять люди сумісних знаків. Особливо Риби, Тельці і Козероги. В деякі періоди року вони навіть не зможуть визначитися з вибором. Тут головне не бути аж надто вимогливими до тих, хто проявляє до вас інтерес. А сімейні пари, в яких є представник / чи цього знака чекає поява дитини.


Стрілець (24 листопада - 22 грудня)
Самотні Стрільці в рік Бика будуть самі ініціаторами романтичних зустрічей. І це вони не дарма. Головне - не прикрашати себе в очах партнера. Вас високо оцінять за манери і гостроту розуму, а ось зайву імпульсивність можуть не зрозуміти. Прислухайтеся до співрозмовника. Особливо на перших побаченнях. А тих, хто вже має пару, чекає стабільність у відносинах.


Козеріг (23 грудня - 20 січня)
Козероги - ще ті інтригани. Їх постійно тягне на любовні пригоди. Вони з легкістю відповідають на інтимні пропозиції. Так само просто вони їх закінчують. Якщо в 2020-му це їм сходило з рук, то в 2021-му вони потраплять в свою ж пастку. Любовні томління спонукають Козерогів переосмислити діяння минулого і навіть зроблять з них сім'янинів.


Водолій (21 січня - 19 лютого)
Незалежність Водоліїв може зіграти з ними злий жарт. Перестаньте постійно доводити коханій людині свою правоту, адже часто ви самі не бачите поліна в своєму оці. Якщо скористаєтеся цією порадою зірок і планет, вас чекають неймовірні зміцнення відносин аж до весіль влітку-восени 2021-го.


Риби (20 лютого - 20 березня)
Велелюбні і грайливі риби зможуть значно більше уваги приділити своїй романтичній життя, ніж в 2020-му. В деякі періоди року вони зіткнуться з невизначеністю. Вас будуть ревнувати ваші супутники, тому не роїться про колишні любовних звершеннях. Особливо, якщо помічаєте, що настав час серйозних відносин. Вашу чуйність відчують такі ж чуйні партнери. Адже гороскоп на любов 2021 обіцяє Рибам тільки урівноваження в любовній сфері.

Be the first to comment