Міносвіти рекомендує відправити школярів на канікули з 15 по 30 жовтня

Rating 5 (1 Votes)

Міністерство освіти і науки рекомендує встановити канікули у всіх закладах загальної середньої освіти з 15 по 30 жовтня, хоча раніше просило перевести дітей на "дистанційку" на 2 тижні.


Про це виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет написав на своєму Telegram-каналі, передають Українські Новини.


"Маючи спільну позицію з колегами в уряді і розуміючи всю відповідальність, яка покладена на нас перед країною, ми прийняли рішення, згідно з яким завтра, 12 жовтня, буде підготовлено і відправлено рекомендаційний лист в усі заклади загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) по встановленню канікул з 15 по 30 жовтня включно ", - написав він.


При цьому установам професійного (професійно-технічного) освіти, професійним перед вищими і вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендуватимуть перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня по 15 листопада з обов'язковим виїздом всіх студентів з гуртожитків.


При цьому Шкарлет вважає за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня по 15 листопада.


"Разом з моїм колегою, міністром охорони здоров'я Максимом Степановим будемо подавати таку ж пропозицію від МОН та МОЗ на розгляд комісії по гематоенцефалічний бар'єр і НС (Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) рекомендації підготувати відповідне розпорядження і прийняти його на засіданні Уряду вже 13 жовтня ", - написав він.


Відзначається, що установи дошкільної освіти працюватимуть в звичайному режимі з урахуванням всіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря.

Be the first to comment