МОН дало поради батькам з безпеки дистанційного навчання

Rating 5 (1 Votes)

Міністерство освіти і науки України опублікувало поради, як зробити дистанційне навчання дітей максимально безпечним.

 

Як повідомляється на сторінці МОН в Facebook, в онлайн-спілкуванні існують ризики і неприємні ситуації, які вже траплялися з українськими учнями.

 

"Найчастіше в Україні використовуються такі додатки - Skype, Hangouts i Zoom. У них є спільні настройки, які дозволяють захистити дитину і зробити онлайн-світ безпечнішим", - йдеться в повідомленні.

 

Міносвіти дало наступні поради:

  • Для створення аккаунта вибирайте надійний пароль, наприклад, замість "baseball" спробуйте - "b @ $ e8a77".
  • Відразу в настройках перевірте, щоб вся приватна інформація залишалася приватною, наприклад, коштує вимкнути можливість знаходити дитини чи підлітка по телефону в Skype.
  • Вимкніть автоматичне дозвіл приймати повідомлення від незнайомих осіб, а також автоматичне завантаження файлів, які були надіслані в чаті на влаштування дитини / підлітка.
  • Якщо дитині або підлітку все ж пишуть незнайомці, то варто заблокувати такі профілі не тільки для власної безпеки, а ще й для безпеки інших користувачів.
  • Якщо дитина / підліток використовує суспільний устрій, наприклад, комп'ютер в класі інформатики, або ноутбук у друзів, то після завершення навчання слід перевірити, чи вийшов користувач з системи.
  • Дитина або підліток повинні пам'ятати, що дзвінок може бути записаний, тому все, що було відправлено в чат або проговорено на камеру, назавжди залишається саме таким, без можливості це змінити.
  • По можливості батьки повинні бути включені в онлайн-світ дитини / підлітка. Це означає - перепитувати, як пройшли заняття, чи було щось, що засмутило сина або дочку, як відбувалася комунікація.

Джерело

Be the first to comment