МОН назвало причину продовження зимових канікул

Rating 5 (1 Votes)

Українські школи можуть оголосити канікули на період локдауну (8-24 січня 2021 року), оскільки тоді навчальним закладам заборонено працювати в очній формі через COVID-19.

 

Відповідну рекомендацію опублікувало Міністерство освіти України 15 грудня на офіційному сайті. Відомство також надіслало листи про це керівникам місцевих департаментів освіти та науки.

 

Згідно з постановою Кабінету міністрів (№1236 від 9 грудня 2020-го), на час посиленого карантину – локдауну – учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності. Винятки – дитячі садки, а також спеціальні навчальні заклади.

 

Міністерство попросило школи організувати дистанційне навчання. Це можна зробити, зокрема, за допомогою платформи "Всеукраїнська школа онлайн" (для 5-11 класів). Її запустили МОН та Міністерство цифрової трансформації.

 

Водночас МОН "рекомендує розглянути можливість за потреби оголосити в цей час канікули".

 

У цьому контексті Міністерство нагадало, що тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше ніж 30 календарних днів.

 

Навчальний рік має розпочатися 1 вересня, тривати не менше ніж 175 навчальних днів і закінчуватися не пізніше ніж 1 липня наступного року.

 

Згідно з рекомендацією МОН, зимові канікули в школах України пройдуть із 25 грудня 2020-го до 10 січня 2021 року. Однак установи можуть самостійно визначати дати канікул, погоджуючи з місцевими управліннями освіти.

Be the first to comment