МОЗ створило калькулятор життя українців

Rating 5 (1 Votes)

МОЗ України пропонує всім бажаючим підрахувати тривалість свого життя за допомогою спеціального калькулятора. Для цього необхідно чесно відповісти на питання тесту і отримати результат - очікувану тривалість життя. Скористатися тестом можна за посиланням.

 

У МОЗ згодні, що до кінця ніхто не знає, скільки років кожен може прожити, але фахівці створили "Калькулятор життя", спираючись на сучасні дослідження і наукові знання. Він оцінює довголіття людини через призму його способу життя.

 

Також наводиться перелік факторів, що впливають на довголіття:

  • харчові звички;
  • місце проживання;
  • фізична активність;
  • ставлення до здоров'я;
  • доступ до медичних послуг.

 

"Ми раді представити наш новий проект -" Калькулятор життя "! Він аналізує ряд факторів: звички, харчова поведінка, хронічні захворювання, фізичну активність і т.д., і оцінює, як вони впливають на довголіття. Калькулятор показує те, наскільки позитивні зміни збільшують тривалість життя ", - йдеться в повідомленні Центру громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я.

калькулятор визначає очікувану тривалість життя

 


Крім того, медики пояснюють принцип роботи новинки.


"Беремо демографічні дані, додаємо оцінку ваших звичок, аналіз певних захворювань, ще трохи магії ... Готово!", - йдеться в повідомленні.


Над створенням "калькулятор життя" працювали кілька фахівців:


  • Ірина Агєєва - керівник відділу супроводу підтримки реформ та регіонального розвитку Центру громадського здоров'я, ентузіаст цифрових інструментів в онлайн комунікації, які стимулюють поведінкові зміни і збільшують персональні шанси на довголіття.
  • Ілля Чайковський - науковий консультант, провідний науковий Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, кандидат медичних наук, фахівець з медичної кібернетики та інформатики інноваційних методів функціональної діагностики.
  • Владислав Маланін - консультант з розробки програмного модуля, аспірант Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, доктор, архітектор технічних рішень, фахівець зі штучного інтелекту і хмарних обчислень.
  • Владислав Рибалко - консультант з розробки дизайну і стилю, магістр факультету біотехнології і біотехніки НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського".
Be the first to comment