МОЗ змінив карантинні обмеження для навчання в школах

Rating 0.00 (0 Votes)

У Міністерстві охорони здоров'я України внесли зміни в правила для навчання в школах в період пандемії коронавирусной інфекції.


Зокрема, відомство вже обговорило всі зміни з партнерами за кордоном і педагогічними працівниками. Як передає Replyua.net, про це сьогодні на брифінгу заявив глава МОЗ Максим Степанов. Крім усього іншого, відомо, що для учнів 1-4 класів пересування в школах будуть дозволяти без використання масок або респіраторів. Тим часом, в так званих «помаранчевих» зонах вчителям рекомендують носити захисні щитки, а в жовтих і зелених зонах досить буде дотримуватися соціальної дистанції.


Більш того, якщо, принаймні, один учень інфікується коронавірусів, то весь клас повинен йти на самоізоляцію. Разом з тим, дозатори і антисептики повинні бути виключно на вході, а далі учні і викладачі повинні мити руки після кожного уроку. Максим Степанов пояснив, що в Міністерстві охорони здоров'я анонсували публікацію всіх правил для навчання в школах вже сьогодні на сайті відомства.


Раніше стало відомо, що глава Кабміну Денис Шмигаль дав доручення перевірити школи і дитячі сади перед початком навчального року. Більш того, відомо, що з 1 вересня в школу буде заборонений вхід і пересування всередині без масок або респіраторів.

Be the first to comment