На полігоні поблизу Миколаєва висадилися 250 британських десантників

Rating 0.00 (0 Votes)

Біля Миколаєва на Тернівському полігоні висадилися 250 солдатів з 16-ї десантно-штурмової бригади Великобританії.

 

Про це повідомили в Посольстві Великобританії в Києві.

 

Солдати прибутку на літаках прямо з Альбіону і приєдналися до тисяч українських військовослужбовців напередодні навчань «Спільні зусилля-2020». Навчання дають обом країнам «цінний досвід швидкої висадки з повітря на сушу для протидії загрозам». Міністр Великобританії з питань збройних сил Джеймс Хіппі зазначив:

 

- Прилетівши безпосередньо з Британії в Україні, наш десант відразу приступив до тренувань в рамках «Спільних зусиль». Наша участь - це важливе свідчення поглибленого оборонного співробітництва з Україною, яка є нашим партнером в Чорному морі, а також здатності направити високоефективні війська в будь-яку точку і в будь-який час, коли це потрібно.

 

Як частина глобальних сил реагування Великобританії члени 16-ї десантно-штурмової бригади можуть дістатися в будь-які куточки світу в стислі терміни. Британські десантники стрибнули з парашутами з військово-транспортного літака С-130 Геркулес, який вилетів з бази Королівських ВПС Брайз Нортон в графстві Оксфордшир.

 

На даний момент британський контингент, що складається з 250 представників Королівських інженерів, артилерії, зв'язківців, парашутного полку, корпусу логістики та інженерів-електромеханіків, готується до навчань «Спільні зусилля-2020», які стартують 22 вересня.

 

- Ми всі щось привносить в ці навчання. Українці - свою рішучість і мужність, а ми - свої постійно мінливі тактику і процеси. Наші спільні цінності та повітряно-штурмової характер наших підрозділів зближують нас. Ми вітаємо цю можливість, а спекотна погода просто змушує нас зрозуміти, що ми можемо легко впоратися з будь-якими умовами, - сказав капітан 16-ї десантно-штурмової бригади Харджот Сінгх Хілл.

 

Навчання «Спільні зусилля-2020» об'єднують 8 тисяч учасників, зокрема невелику кількість військовослужбовців з США і Канади, і є першими багатонаціональними навчаннями в Україні після здобуття країною статусу Партнера НАТО з розширеними можливостями.

За останні роки Великобританія і Україна налагодили міцні оборонні відносини, оскільки британські військові інструктори підготували понад 18 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України за п'ять років з моменту початку діяльності британської тренувальної місії «Орбітал».

 

Минулого місяця міністр оборони Великобританії Бен Уоллес прийняв рішення про посилення підтримки України, заявивши, що Великобританія очолить багатонаціональну програму «Ініціатива по морській підготовці» для Військово-морських сил ЗС України, яка почнеться у вересні. Курси за різними напрямками будуть проводити військовослужбовці Королівських ВМС за участі партнерів зі Швеції, Канади і Данії.

Be the first to comment