Папа відключив інтернет у всьому місті, щоб його діти не сиділи в інтернеті

Rating 5 (1 Votes)

Чоловік хотів заглушити інтернет у себе вдома, але випадково поклав його в сусідньому місті.

 

У Франції батькові сімейства загрожує в'язниця та великий штраф за використання глушника сигналу, який відключив інтернет у цілому містечку. Як виявилося, чоловік лише хотів змусити своїх дітей відкласти смартфони і лягти спати, але його витівка вийшла з-під контролю.

 

Жителі міста Мессанж раптом зіткнулися з тим, що щоночі з дванадцяти до трьох не працював ні мобільний зв'язок, ні інтернет.

 

Мобільний оператор повідомив про проблему Національного агентства з радіочастот (Agence nationale des fréquences, ANFR), відповідального за управління радіочастотним спектром у Франції, і з'ясувалося, що радіохвилі в місті блокувалися глушником.

 

Глушник є пристроєм, що передає радіохвилі на тій же частоті, що і мобільні пристрої, в результаті чого вони не можуть підключитися до базової станції і отримувати сигнали.

 

Техпрацівники ANFR відстежили глушник до будинку у сусідньому містечку. Власник будинку зізнався, що купив в інтернеті глушник, щоб блокувати інтернет своїм дітям-підліткам у нічний час.

 

«Пояснення виявилося дуже простим: батько сімейства встановив глушник, щоби його діти не сиділи в інтернеті на своїх смартфонах замість того, щоб спати! У дітей дійсно з'явилася залежність від соціальних мереж та інших програм, зокрема під час самоізоляції, введеної у зв'язку з пандемією Covid-19. Проконсультувавшись на інтернет-форумах, батько вирішив, що найкращим вирішенням проблеми буде глушник», - йдеться у повідомленні ANFR.

 

Хоча чоловік зовсім не хотів відключити інтернет у всьому містечку, використання глушників у Франції є незаконним, і тепер йому загрожує штраф у розмірі €30 тис. і шість місяців позбавлення волі.

 

ANFR повідомило про використання глушника прокуратуру, яка вилучила пристрій та ініціювала розслідування.

Be the first to comment