Посилений карантин буде в січні

Rating 5 (1 Votes)

Уряд запровадить посилений карантин з 8 по 24 січня 2021 року повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 9 грудня.

 

"В результаті переговорів було прийнято рішення про те, що з 8 по 24 січня наступного року включно в Україні будуть введені посилені карантинні обмеження. Назвемо їх" зимові канікули заради безпеки ".

 

Шмигаль зазначив, що влада не вважає за потрібне вводити локдаун в грудні, зважаючи на те, що йде деяке зниження рівня захворюваності. За словами прем'єра це стало можливим завдяки карантину вихідного дня, введеного в листопаді, і завдяки штрафам, які дисциплінують українців носити маски.

 

За словами Шмигаль, медична система поки витримує навантаження. У той же час щоб розірвати ланцюг захворюваності, яка може виникнути після свят, планується посилити обмеження в січні наступного року.

 

Передбачається, що з 00 години 8 січня по 00.00 25 січня 2021 року заборонено:

  • відвідування навчальних закладів, крім дошкільної освіти та спеціальних закладів,
  • робота кафе, барів, ресторанів (крім доставки і замовлень на винос),
  • робота ТРЦ (дозволена тільки торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією), розважальних закладів, салонів краси, фітнес-залів, басейнів, кінотеатрів,
  • торгівля непродовольчими товарами, робота непродовольчих ринків, різдвяних ярмарків.

 

Громадський транспорт продовжить працювати. Аеропорти будуть працювати в звичайному режимі. Також будуть працювати продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі. Перукарні мають право працювати за попереднім записом.

 


У той же час Шмигаль наголосив, що держава залишає за собою право вводити карантин невідкладно, якщо ситуація погіршиться.

Be the first to comment