«ПриватБанк» зробить виплату до 500 гривень всім власникам банківських карт

Rating 4.5 (4 Votes)

Нещодавно «ПриватБанк» запустив нову чудову акцію, в рамках якого всі власники його банківських карт, випущених в системі Visa, можуть отримати виплати в розмірі до п'ятисот гривень. Що ж для цього потрібно? Давайте з'ясуємо.


Як отримати подарунок від «Приватбанку»


Як повідомляють в самому банку, всі його клієнти, які будуть використовувати для оплати покупок або послуг свою картку Visa, зможуть отримати кешбек в розмірі 500 гривень. Дана акція була розпочата на початку квітня. Термін її дії - до кінця липня, тобто у вас ще є більш ніж півтора місяці, щоб взяти участь. У даній програмі беруть участь всі без винятку види перекладів - як внутрішні, по Україні, так і міжнародні. Це можуть бути переклади на міжнародну карту, або ж навпаки - з міжнародної карти на вашу українську. Те ж стосується і будь-яких перекладів між банківськими картками України незалежно від банку. Виняток, природно - перекази між вашими власними рахунками.


Перекази можна відправити будь-яким способом. Це може бути:

  • Мобільна версія програми "Приват24»
  • Версія для персональних комп'ютерів
  • Банкомати або термінали самообслуговування
  • Переказ коштів через Сервісний центр банку за номером 3700.


Для отримання кешбек вам необхідно відправити з карти Visa грошовий переказ в розмірі від п'ятисот гривень, або ж, навпаки, отримати його на карту Visa. Картка при цьому повинна використовуватися саме для оплати послуг і товарів, і при цьому досить активно - ви повинні зробити з її допомогою не менше, ніж три покупки на суму не менше п'ятдесяти гривень.


Також слід зазначити, що в рамках даної програми буде розіграно двісті грошових кешбек, кожен сумою на п'ятсот гривень. Час акції обмежена, так що є сенс поспішити!

1 Comments

Чудово!

Reply Share