Шкарлет пообіцяв учителям, що їм не будуть урізати зарплату під час дистанційного навчання

Rating 5 (1 Votes)

У разі, якщо школи переходять на дистанційне навчання через карантинних обмежень, вчителям не скорочуватимуть заробітну плату. Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час спілкування з педагогами в ході робочого візиту до Маріуполя.

 

- Серед питань, які звучали, - оплата праці вчителів під час дистанційного навчання. Чому педагоги побоюються скорочення або урізування. Тому хочу підкреслити ще раз: вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці, так само як вона не може бути скорочена під час дистанційного викладання, -написав міністр в своєму телеграм-каналі.

 

Також глава МОН підкреслив, що питання виплати заробітних плат нормований в Кодексі законів про працю та Галузевому угоді між МОН та Профспілкою працівників освіти і науки.

 

У зв'язку з поширенням в Україні коронавирусной інфекції уряд продовжив адаптивний карантин в країні терміном до кінця грудня. Згідно з рішенням уряду, при переході на посилений карантин школам вирішувати працювати за умови вакцинації понад 80% вчителів, в іншому випадку - уроки будуть проходити в дистанційному форматі.

 

У той же час Кабмін скасував цю вимогу для працівників дитячих садків і вчителів початкових класів. Таке виключення буде діяти під час "жовтого" і "червоного" рівнів епідопасності.

Be the first to comment