У МОН розповіли про премії для освітян за дистанційне навчання

Rating 0.00 (0 Votes)
  • «Надбавка за складність і напруженість».
  • Вчителів хочуть преміювати за дистанційну освіту.

 

У Міністерстві освіти і науки розповіли про те, що освітян можуть преміювати за дистанційну роботу. Мовляв, навчання проводилось у складних і напружених умовах. Тому вчителі можуть розраховувати на відповідні надбавки. Про це пише Освіта.ua

 

За повідомленням МОН, оплата праці педагогів установ і закладів освіти нараховується виходячи із встановлених ставок заробітної плати (посадових окладів) з урахуванням підвищень, фактичного обсягу педагогічної роботи, доплат та надбавок. Усім викладам і вчителям, які на період карантину працювали в дистанційному режимі, кошти виплачувались  на загальних підставах з розрахунку зарплати, встановленої при тарифікації.

 

«Працівникам закладів освіти, які проводять заняття в умовах дистанційного навчання, керівником закладу може бути установлена надбавка за складність і напруженість у роботі у розмірі до 50 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки)», - повідомили у Міністерстві.

 

Окрім цього, у МОН додають, що керівники шкіл мають право встановлювати своїм працівникам конкретні розміри посадових окладів, а також доплати і надбавки до них. Зрозуміло, що лише в межах фонду заробітної плати.
Джерело

Be the first to comment