У МОЗ пояснили, як будуть працювати школи з низькими показниками вакцинації

Rating 5 (1 Votes)

У разі переходу тій чи іншій області в "жовту" зону і відсутності в ній необхідної кількості вакцинованих працівників шкіл, педагогічні ради повинні будуть переводити такі заклади на дистанційний режим роботи. Про це в четвер, 9 вересня в ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1 + 1, заявив головний санітарний лікар Ігор Кузин.

 

Він підкреслив, що працювати в таких регіонах зможуть лише ті школи, де буде вакциновано більше 80% персоналу.

 

У той же час, він відзначив, що за останній місяць число вчителів, які отримали першу дозу вакцини, значно зросла.

 

"Число вчителів, які отримали першу дозу вакцини, дійсно збільшилася. Ми бачимо за останній місяць приріст 10-15%", - зазначив Кузин.

 

З огляду на тенденцію, в МОЗ вирішили трохи послабити вимоги і вважати 80% з урахуванням тих працівників шкіл, які отримають навіть лише одну дозу вакцини.

 

"Була запропонована така норма, щоб школи не працювали, якщо там менше 80% вакцинованого персоналу. Така норма була зафіксована у відповідній постанові, зараз вона переглядається. Ми розуміємо, що навіть незважаючи на те, що запущені механізми по роботі мобільних бригад або такі, щоб формувалися прищепні пункти на території навчального закладу, на жаль, педагоги прищеплюються досить повільними темпами. тому зараз ми будемо пропонувати цю норму трохи полегшити. і це полегшення буде полягати в тому, що в "жовтій" і "помаранчевої" зонах ми будемо вважати 80 % навіть від першої дози вакцини. Цього буде достатньо, щоб школа працювала ", - сказав Кузін.

 

Як розповів глава ОДА Віталій Коваль, в Рівному жодне з 106 навчальних закладів не подолало позначку в 80% вакцинованих від коронавируса співробітників.

 

Через низькі показники вакцинації педагогів про закриття більшості шкіл попередив глава Сумської ОДА Дмитра Живицький.

Be the first to comment