У школах України оцінки ставити не будуть: в МОН придумали нові правила оцінювання

Rating 5 (1 Votes)

У школах України найближчим часом можуть відбутися кардинальні зміни. 12-бальну систему оцінювання в МОН мають намір скасувати.


Станеться це, якщо коронавірус продовжить свою ходу по країні. 


У школах України оцінки ставити не будуть: в МОН придумали нові правила оцінювання - today.ua


У Міністерстві освіти і науки України розповіли викладачам, як вони повинні будуть оцінювати знання учнів, якщо більше половини уроків за певний навчальний період пройшли дистанційно. У цьому випадку вчитель поставить учневі позначку «Залік» чи «не залік».


Йдеться, як пояснили в МОН, про певні предмети, не про всі. Так, за тему, семестр або навіть за рік учитель має право поставити позначку «зараховано» або «Не зараховано», якщо більше 50 відсотків занять були проведені дистанційно, з таких предметів: Фізкультура, Праця, Образотворче мистецтво, музичне мистецтво, Основи здоров'я, а також з окремих дисциплін варіативної складової.


У школах України оцінки ставити не будуть: в МОН придумали нові правила оценіваніяКроме того, в МОН звернули увагу на те, що кожна школа має право самостійно вирішувати, як в її стінах будуть оцінювати знання учнів.


Можливість введення власної шкали оцінювання результатів навчання школярів у кожної школи України підкріплена законодавчо. Але при цьому навчальний заклад має опрацювати правила, згідно з якими нова шкала оцінювання буде переводитися в загальноприйняту систему в Україні.

Be the first to comment