Україні посилили карантин: "Жовта" зона вводиться з 23 вересня

Rating 5 (1 Votes)

В Україні посилили карантин. "Жовта" зона почне діяти по всій країні починаючи з четверга, 23 вересня. Про це повідомляє урядовий портал.

 

Так, рішення про посилення карантину було прийнято сьогодні, 21 вересня, на засіданні комісії з ТЕБ та НС. На ньому прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що ситуація із захворюваністю на коронавірусів погіршується в усіх регіонах. Найефективнішим способом боротьби з пандемією є вакцинація, і держава забезпечила українцям можливість щепитися безкоштовно.

 

Також глава Кабміну нагадав, що уряд послабив обмеження, дозволивши працювати закладам господарювання та освіти навіть в умовах "червоної" зони.

 


За результатами засідання було прийнято рішення ввести "жовту" зону карантину у всій Україні з 00:00 23 вересня. Разом з цим у всіх регіонах забезпечать обмеження, передбачені для "жовтого" карантину.


"Обмеження" жовтої "та" червоної "зон не поширюються на ті заклади, де персонал і відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження недавно перенесеної хвороби. Це той метод, який сьогодні успішно використовує ряд європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і одночасно не зупиняти економічну активність ", - сказав Шмигаль.


Варто відзначити, що на засіданні комісія також доручила головам ОДА застосувати заходи, спрямовані на вакцинацію вчителів, наприклад, за допомогою мобільних бригад і прищепних кабінетів в закладах освіти. Це стосується не тільки педагогів, а й їхніх родичів, а також родичів самих учнів.

Be the first to comment