Відкриття шкіл можливе з 16 листопада

Rating 5 (1 Votes)

Відкриття шкіл

З понеділка, через 4 дні, освітні заклади можуть відкритися для всіх учнів. Миколаївська мерія вже вивчає дане питання і наголошує, що до відкриття шкіл вони готові. А також до нормального функціонування дитячих садків.


Адже за новими даними, закривати установи будуть, якщо у них більше 50% вихованців та персоналу ввійшли у режим самоізоляції щодо захворюваності на коронавірус. Також вводиться заборона щодо відвідування інших закладів освіти, де навчаються групи більші, ніж 20 осіб.


Раніше після осінніх канікул КМУ ввело рекомендацію щодо проведення дистанційного навчання. Фінальні питання щодо переведення шкіл на онлайн-навчання розглядалося та затверджувалося місцевою владою. На сьогодні вимоги адаптивного карантину у «червоній зоні» трохи пом’якшені. Тому учні молодших класів останні тижні перебували на офлайн-навчанні, а старші діти перейшли на «дистанційку».


Миколаївська мерія вже готова відкрити школи і дитячі садки з понеділка. Але чекає на викладення повної Постанов КМУ. Від цього залишитиме кінцеве рішення. А що ж буде у Херсоні, сповістять місцеві органи самоврядування та школа.

Be the first to comment