Всі дитсадки і школи закриють на карантин. Батькам можна тільки поспівчувати

Rating 0.00 (0 Votes)

Всі школи і дитячі сади в Україні закриваються на карантин.


Епідемія Covid-19 в Україні не закінчилася. На даний момент в країні зафіксовано понад 170 тисяч випадків зараження коронавірусів. Щоб обмежити поширення хвороби, влада вирішила ввести у всіх областях карантин. Зараз він носить адаптивний характер, в залежності від епідеміологічної напруженості в певному регіоні.

 

Зовсім недавно настала осінь, і діти змушені були повернутися за парти. Однак зовсім скоро всіх знову відправлять на дистанційне навчання.


Вся справа в тому, що більшість дитячих освітніх установ в Україні не готові до забезпечення інфекційної безпеки. Про це керівник розповів Національної експертної групи з інфекційного контролю, лікар-інфекціоніст Андрій Александрін.

 

За словами фахівця, не можна бути впевненим у тому, що діти і вчителі знаходяться в безпеці до тих пір, поки в класах і коридорах не вийти повністю контролювати температурний режим і вологість повітря.

 

"Поки ми не навчимося контролювати в школах і садках вологість повітря і температурний режим, всі ці заходи, такі як закупівлі дезінфектантів, антисептиків або покупки щитків для вчителів, які спрямовані ні на що інше, як на знищення бюджетних коштів, ефекту від цих дій не буде ", - заявив Александрін.

 

Крім того, експерт уточнив, що карантин доведеться вводити через COVID-19 не у дітей, а саме у вчителів, оскільки саме вони безпосередньо знаходяться в групі ризику. Тому, коли почнеться серйозне похолодання, карантин в школах доведеться повернути і відправити всіх вчитися в дистанційному режимі.

Джерело

Be the first to comment