Вступили в силу нові карантинні обмеження

Rating 5 (1 Votes)

З 19 грудня в Україні вступили в силу карантинні обмеження, що стосуються роботи закладів харчування, проведення масових заходів в навчальних закладах та приміщенні церков.


Нові обмеження забороняють:

  • Проведення в навчальних закладах масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи / класу і в присутності відвідувачів.
  • Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування публічних заходів.
  • Прийом відвідувачів в музеях, на виставках, в галереях і т.д., якщо в залах присутні більше однієї людини на 10 кв. метрів.
  • Роботу закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки і замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. В ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів і кафе буде дозволена до 01:00.
  • Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї людини на 5 кв. метрів; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.


Також в Кабміні зазначили, що зберігається ряд заборон, що діяли раніше в "помаранчевій зоні".


Крім того, уряд ввів посилений карантин з 8 по 24 січня 2021 року.

Зокрема, буде заборонено відвідування навчальних закладів, крім дошкільної освіти та спеціальних установ; робота кафе, барів, ресторанів (крім доставки і замовлень на винос); робота ТРЦ, розважальних закладів, салонів краси, фітнес-залів, басейнів, кінотеатрів, виставок; торгівля непродовольчими товарами, робота непродовольчих ринків, різдвяних ярмарків.

Be the first to comment