Як правильно варити кукурудзу?

Rating 5 (1 Votes)

Складно собі уявити літо без соковитого качана вареної кукурудзи в руках. Ці ласощі цінують за його смак, ситність і корисні властивості. До того ж приготувати кукурудзу дуже просто!


Як вибрати кукурудзу для варіння?

Намагайтеся купувати кукурудзу в загорнутому листям качані. Листя повинні бути свіжими і зеленими. Зерна не повинні бути білими або темно-жовтими, в ідеалі - злегка жовтуватими. Така кукурудза буде солодкою на смак, з повним вітамінним і мінеральним складом. Якщо зерна темно-жовті, то, швидше за все, така кукурудза буде жорсткою навіть після тривалого варіння.


Посуд і спосіб закладання кукурудзи.

Краща посуд для приготування кукурудзи - глибока і товстостінна. Це може бути чавунець або казан, обов'язково з кришкою, яка буде щільно закривати посуд. Також можна скористатися скороваркою.


Є два основних способи закладання кукурудзи в ємність для варіння:

  • неочищені качани укладають в казан так, щоб їх можна було залити водою на 3-5 см зверху;
  • на дно казана кладуть листя від кукурудзи, на них кладуть очищені качани, зверху закривають листям (бажано, щоб кукурудза не стикалася зі стінками казана).


Скільки варити кукурудзу?

Варити кукурудзу слід на помірному вогні до м'якості зерен. Чим "старше" кукурудзяний качан, тим довше він вариться - це потрібно враховувати при приготуванні. Середня тривалість варіння кукурудзи - 20-30 хвилин. Готовність можна перевірити, проткнув початок виделкою. Можна відламати зернятко і спробувати його на м'якість.


До речі, варіння в солоній воді робить кукурудзу твердою. Краще варити її в чистій або злегка підцукровані воді, а підсолити вже після.


Варена кукурудза: Способи подачі.

Подавати варену кукурудзу краще прямо з печі. Вийняти качани кукурудзи з каструлі, дати трохи стекти воді, якщо кукурудза варилася неочищеної - звільнити від листя. Потім натерти початок крупною сіллю, викласти на підігріту тарілку і подавати до столу. Іноді кукурудзу перед подачею натирають вершковим маслом. Остившая кукурудза не така смачна, як свіжозварена, тому краще готувати її безпосередньо перед їжею.


Be the first to comment