За 10 днів до 1 вересня вчитель не знає, як буде пропонувати навчання - педагоги

Rating 0.00 (0 Votes)

Коронавірусние карантин в школах привів до впровадження змішаної форми навчання. Але до неї педагоги не готові - перш за все через необізнаність щодо того, як буде проходити навчальний процес з 1 вересня.

 

У новому навчальному році не буде «чистого» традиційного або дистанційного навчання, вважає колишній директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

 

Він прогнозує, що навчання буде змішаним, але педагоги до цього поки що не готові.

 

Лікарчук вимагає від Міністерства освіти і науки та медиків чітких роз'яснень, адже за 10 днів до 1 вересня чиновники досі не опублікували конкретні методики і роз'яснення з приводу організації навчання.

 

Колишній глава УЦОКО вважає, що найоптимальніший варіант навчання в умовах коронавируса - відвідування школи тільки для отримання пояснень нового матеріалу та оцінки засвоєного.

Все інше - вивчення, узагальнення, систематизація, консультування - відбувається дистанційно, - написав Лікарчук.

 

Столичний департамент освіти і науки звернувся до МОН з проханням надати орієнтовні моделі організації освітнього процесу. Педагогів цікавить і те, як в майбутньому реагувати на зміну рівнів епідемічної ситуації.

 

Крім того, педагоги просять роз'яснити, скільки триватимуть уроки, які будуть проходити в режимі онлайн, зможуть директори шкіл самостійно змінювати режим роботи, щоб оптимізувати використання фонду заробітної плати, як буде оплачуватися праця педагогів, які працюють на дистанційній і змішаній формах навчання.

Джерело

Be the first to comment